aroma EVENT

Możliwości współpracy z ad*aroma:
  • aroma*KREACJA,
  • aroma*BADANIA,
  • aroma*EVENT
aroma EVENT to usługa mająca na celu wyróżnienie eventu, konferencji, czy kongresu spośród całej ich masy. Dzięki aromatowi cytrusów, kokosów, kwiatów egzotycznych, piasku, morza i wiatru we włosach czy innego pożądanego zapachu kreuje się pozytywne i silne emocje, które pozostawiają po sobie trwały ślad w pamięci widzów (grupy docelowej). Kompozycje zapachowe mogą również stworzyć niezapomniany wizerunek firmy, która dba o zmysłowe doznania każdego uczestnika. Ludzie zawsze zapamiętują wrażenia z imprezy. Odbierają je na różnych poziomach a według badań bardzo dużo ludzi ceni właśnie wrażenia węchowe, gdyż mają ogromne znaczenie dla rozpoznania i zapamiętywania środowiska oraz ludzi w nim przebywających. Wystarczy przypomnieć sobie zapach pieczonych ciasteczek z dzieciństwa, ostatnie wakacje egzotyczne i zwrócić uwagę, jak wiele wspomnień dotyczy zapachu miejsc, ludzi czy przedmiotów. Świat zapachu jest przeogromny i magiczny. Warto zatem wykorzystać go do tworzenia silnej i cudownej więzi z potencjalnym klientem. Zapachy zawsze są i będą w środowisku, warto zatem, by nie były przypadkowe oraz by nie natrafiły się nieprzyjemne czy męczące odory w miejscu, które ma prezentować Państwa firmę.

Ten jedyny i indywidualnie dobrany zapach może stać się wizytówką nawet na całe życie. Warto zatem skorzystać z profesjonalnej pomocy doboru odpowiedniego zapachu.
marketing zapachowych, aromamarketing

aroma EVENT

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

Pachnący Ciepły Bałtyk

W dniach 10-12 kwietnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w III. Targach Inwestycji Hotelarskich - "Ciepły Bałtyk" organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie (www.cieplybaltyk.pl). Postanowiliśmy przenieść uczestników tej imprezy w klimat wakacji.

Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe ocieplały atmosferę deszczowego i chłodnego Gdańska. Aromaty cytrusów, kokosów i malin rozpieszczały zmysły odwiedzających halę targową.więcej...