aroma NIWELACJA

Nieprzyjemnych zapachów unika się; zarówno świadomie, jak i na poziomie nieświadomym. Mogą one powodować mdłości i nudności oraz wywoływać podrażnienie centralnego systemu nerwowego. Przesyt niepożądanego zapachu nie jest niwelowany czy zmniejszany poprzez aplikację przyjemnego zapachu. Wręcz przeciwnie - brzydki zapach źle wpływa na pozytywne wrażenia zapachowe.

aroma NIWELACJA to zbawienie dla ludzi wrażliwych na  nieprzyjemne zapachy. Biologiczne składniki betainy powodują rozładowanie cząsteczek dymu tytoniowego lub ich neutralizację. aroma NIWELACJA to jednoczesne zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów jak i biologiczny niwelator powietrza. Dzięki temu każdy może pracować w miłej i wolnej od niepożądanych zapachów atmosferze. Ponadto dodatkowa aromatyzacja tego pomieszczenia może wzbudzić chęć do pracy oraz pozwolić zagłębić się we własne zadania w przyjemnej atmosferze.

W naszej ofercie mamy niwelatory:

  • zapachów i oparów kuchennych,
  • dymu papierosowego,
  • zapachów pomieszczeń sanitarnych,
  • innych nieprzyjemnych zapachów (np. pot).

Powietrze jest czyste i przyjemne... w sam raz do efektywnej pracy :)

marketing zapachowych, aromamarketing

aroma NIWELACJA

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

ad*aroma w Radiu PIN

16 maja 2009r. odbyła się audycja w Radiu PIN dotycząca marketingu zapachowego. W temat wprowadzała Agnieszka Dąbrowska, założycielka agencji marketingu zapachowego ad*aroma. Audycja będzie powtarzana w wakacje.

więcej...