Wzmocniona siła zapachu dżungli Lenora w klubie Platinium

24.04.2008 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie inaugurującej pojawienie się nowego zapachu Lenor Jungle Freedom. Zainspirowani świeżością Lenora, aromatu kwiatu Strelicji stworzyliśmy kompozycję zapachową o woni świeżo skoszonej, wilgotnej trawy prosto z dżungli. Rajski zapach oraz bogata scenografia, witające głosy natury przeniosły gości do amazońskich tropików.

Zapach idealnie współgrał z niezwykłą scenerią, atmosferą dzikiej natury. Kompozycja zapachowa uwodziła gości imprezy już od wejścia do klubu. Aromat pobudzał zmysły, zauraczał swoją dziką zieloną wonią. Ekscytujący aromat towarzyszył również pokazowi mody.

"Komponujemy kreację zapachową tworzącą całość z wystrojem wnętrza, klimatem i charakterem aromatyzowanego miejsca. Możliwość podkreślenia pojawienia się nowego zapachu Lenora to kolejne inspirujące nas wydarzenie, w którym mogliśmy uczestniczyć" mówi Agnieszka Dąbrowska, z firmy ad*aroma - marketing zapachowy.
marketing zapachowych, aromamarketing

AKTUALNOŚCI

 
 

ad*aroma - marketing zapachowy

D2B Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa
tel. 022 382 1234
tel. 022 382 1267

adaroma@adaroma.pl

RSS ad*aroma RSS

PL EN

21 czerwca 2008 roku Wesele ... pachniało!

Projekt organizowany przez Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów o wdzięcznej nazwie „Wesele na żywo" nie tylko przykuwał zainteresowanie oryginalnym pomysłem na prezentowanie najciekawszych trendów w organizacji ślubu, ale również inspirował odzwiedzające przyszłe pary młode właśnie ... zapachami.


więcej...